Kompleksowe sprzątanie biura

Oferujemy Państwu kompleksowe sprzątanie biura z zachowaniem najwyższej dokładności i dbałości o każdy szczegół. White House stawia na pierwszym miejscu dobro klienta, dlatego spełnienie jego oczekiwań jest rolą dominującą. korzystamy z szeregu potrzebnych urządzeń, które mają za zadanie usprawnić prace i zadbać nawet o najmniejszy szczegół. Czysta przestrzeń to podstawa.

 

 

Sprzątanie domów i mieszkań

Sprzątanie domów i mieszkań – praca wykonywane w trybie co tygodniowym, dwutygodniowym i codziennym. Prace wykonywane za pomocą profesjonalnego sprzętu.

Mycie okien

Szukasz oferty na mycie okien w Szczecinie ? Wybierz naszą profesjonalną firmę, która zajmie się wyczyszczeniem okien w domu a także witryn sklepowych, czy okien w biurach. Możemy również umyć okna w budynku po remoncie. Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu mycia okien w Szczecinie, więc możesz zadzwonić i zlecić nam ich czyszczenie. W każdej sytuacji ,będziesz mieć gwarancję najwyższej jakości wykonania i terminowości. Cennik zależny jest od rodzaju przeszkleń, a także ich wielkości i umiejscowienia. Nasze usługi mycia okien dostosowane są do potrzeb naszych klientów. Wyróżnia nas elastyczność i możliwość wykonania prac nawet w krótkim terminie, jeśli są one pilne.

 

 

Zapraszamy do kontaktu

504 167 244